Wydzierżawię tą domene - wysokie pozycje w Google
Chcesz skorzystać? Skontaktuj się z nami - napisz:
kontakt@domy-z-drewna.bls.pl

Producent

Domów z drewna

Najlepsze domy z drewna wykonane przez beskidzkich górali

Witamy na stronie firmy

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą

ZE WZGLĘDU NA WAHANIA CENOWE NA RYNKU BUDOWLANYM KAŻDY PROJEKT WYCENIANY JEST INDYWIDUALNIE !

 

Witamy serdecznie na naszej oficjalnej stronie internetowej, dziękując jednocześnie za zainteresowanie naszym produktem jakim są wykonywane przez naszą firmę domy mieszkalne z drewna.

domki mieszkalne drewniane
Dla wielu z was posiadanie własnego domu w spokojnej okolicy i w otoczeniu zieleni gdzie moglibyście spędzać wieczory w towarzystwie rodziny, jest spełnieniem marzeń. Domy z drewna posiadają wiele zalet, z których najważniejsze jest ich mikroklimat - drewno jest surowcem naturalnym, zdrowym, nie wytwarzającym toksycznych substancji i ciepłym. Dla tych z Państwa, którzy cenią sobie korzystne aspekty coraz bardziej liczących się trendów ekologicznych, gwarantuje mieszkanie w naturalnym i zdrowym klimacie. Domy mieszkalne wykonane przez naszą firmę są w takim stylu, że pasują wizualnie do krajobrazu wiejskiego, skupionej lub rozproszonej zabudowy oraz krajobrazu miejskiego jakim są osiedla czy podmiejskie tereny.
mieszkalne domy drewniane

FIRMA  zajmuje się produkcją i budową domów mieszkalnych, o konstrukcji szkieletowej. Tylko i wyłącznie specjalizujemy się domami mieszkalnymi, które wykonujemy staranie i solidnie.

Budujemy na terenie całej Polski.

domy mieszkalne z drewna bielsko
Każdą budowę traktujemy indywidualnie dlatego nasi klienci są zadowoleni. Stosujemy do budowy domów drewna świerkowego. Drewno do budowy pozyskujemy z czystych ekologicznie lasów polski południowej. Przy budowie domów stosujemy materiał odpowiednio dobrany do danej konstrukcji dlatego nasze domy z drewna charakteryzują się naturalnym, trwałym, solidnym i eleganckim wyglądem.

Co wyróżnia firmę ?

25

25 lat tradycji

domy mieszkalne drewniane

Drewno 4 stronnie strugane

mieszkalne domy z drewna

Wyszkolona ekipa stolarzy i cieśli

domy mieszkalne

Szybki czas realizacji

Nasza Oferta

Nasza tradycja sięga już drugiego pokolenia. Od ponad 25 lat nasz fach jest powiązany z ciesielstwem i budową domów z drewna. Naszą pracę związaną z wyprodukowaniem i wybudowaniem domu z drewna traktujemy jako pasję i zamiłowanie do drewna podtrzymując najstarsze rzemiosło jakim jest stolarstwo i ciesielstwo.

 

mieszkalne domy drewniane - Domy z drewna w elewacji drewnianej i tynkowej

Domy z drewna w elewacji drewnianej i tynkowej

Więcej o firmie

Konstrukcja naszych domów jest wykonana z drewna czterostronnie struganego. Konstrukcja połączona jest ze sobą na czopy i zakładki a dodatkowo jest łączona metalowymi łącznikami (klamry) całe połączenie konstrukcji ze sobą jest oparte na starych zasadach ciesielstwa znanego od bardzo dawna którego jeszcze nikt nie zastąpił lepszą metodą. Stabilna konstrukcja to pewna konstrukcja.

Montaż drewnianych domów odbywa się przez wyszkoloną ekipę monterów stolarzy i cieśli o długiej praktyce zawodowej zdobytej przy budowie domów mieszkalnych z drewna z profesjonalnym zapleczem technicznym.

Czas montażu domu z drewna o powierzchni 100 m2 w stanie surowym i w stanie mieszkalnym (tzw.drugi etap) od 15 do 25 dni . Przewaga nad konkurencją: blachodachówka, projekt, okiennice, transport, orynnowanie dachu, deska elewacyjna z świerku Istebniańskiego w standardzie. Jako jedyni specjalizujemy się w jednej dziedzinie produkcji i budowy domów drewnianych tylko mieszkalnych przy czym osiągamy najlepszy efekt końcowy i zadowolenie klientów.

Galeria Realizacji

Domy

domy mieszkalne z drewna - Domy

Wnętrza

domy mieszkalne z drewna - Wnętrza

W trakcie budowy

domy mieszkalne z drewna - W trakcie budowy

DOMY Z BALI

domy mieszkalne z drewna - DOMY Z BALI
Pozycjonowanie
pozycjonowanie stron (L)