Drodzy Klienci !

Witamy serdecznie na naszej oficjalnej stronie internetowej, dziękując jednocześnie za zainteresowanie naszym produktem jakim są wykonywane przez naszą firmę domy mieszkalne z drewna. Polecamy Państwu technologię budownictwa drewnianego przyjazną dla zdrowia i samopoczucia. Dla wielu z was posiadanie własnego domu w spokojnej okolicy i w otoczeniu zieleni gdzie moglibyście spędzać wieczory w towarzystwie rodziny, jest spełnieniem marzeń. Domy z drewna posiadają wiele zalet, z których najważniejsze jest ich mikroklimat - drewno jest surowcem naturalnym, zdrowym, nie wytwarzającym toksycznych substancji i ciepłym. Dla tych z Państwa, którzy cenią sobie korzystne aspekty coraz bardziej liczących się trendów ekologicznych,   gwarantuje mieszkanie w naturalnym i zdrowym klimacie. Domy mieszkalne wykonane przez naszą firmę są w takim stylu, że pasują wizualnie do krajobrazu wiejskiego, skupionej lub rozproszonej zabudowy oraz krajobrazu miejskiego jakim są osiedla czy podmiejskie tereny.

FIRMA   zajmuje się produkcją i budową domów mieszkalnych, o konstrukcji szkieletowej. Specjalizujemy się w domach mieszkalnych, które wykonujemy staranie i solidnie. Budujemy na terenie całej Polski. Zajmujemy się budową na indywidualne zamówienie, to znaczy według projektu naszego lub Klienta. Każdą budowę traktujemy indywidualnie dlatego nasi klienci są zadowoleni. Stosujemy do budowy domów drewna świerkowego. Drewno do budowy pozyskujemy z czystych ekologicznie lasów polski południowej. Przy budowie domów stosujemy materiał odpowiednio dobrany do danej konstrukcji dlatego nasze domy z drewna charakteryzują się naturalnym, trwałym, solidnym i eleganckim wyglądem.Nasza tradycja sięga już drugiego pokolenia. Od ponad 25 lat nasz fach jest powiązany z ciesielstwem i budową domów z drewna. Naszą pracę związaną z wyprodukowaniem i wybudowaniem domu z drewna traktujemy jako pasję i zamiłowanie do drewna podtrzymując najstarsze rzemiosło jakim jest stolarstwo i ciesielstwo.

Konstrukcja naszych domów jest wykonana z drewna czterostronnie struganego. Konstrukcja połączona jest ze sobą na czopy i zakładki a dodatkowo jest łączona metalowymi łącznikami (klamry) całe połączenie konstrukcji ze sobą jest oparte na starych zasadach ciesielstwa znanego od bardzo dawna którego jeszcze nikt nie zastąpił lepszą metodą. Stabilna konstrukcja to pewna konstrukcja.Montaż drewnianych domów odbywa się przez wyszkoloną ekipę monterów stolarzy i cieśli o długiej praktyce zawodowej zdobytej przy budowie domów mieszkalnych z drewna z profesjonalnym zapleczem technicznym. Czas montażu domu z drewna o powierzchni 100 m2 w stanie surowym  oraz w stanie mieszkalnym już od 15 dni roboczych. Przewaga nad konkurencją: blachodachówka, projekt, okiennice, transport, orynnowanie dachu, deska elewacyjna z świerka Istebniańskiego w standardzie.     Jako jedyni specjalizujemy się w jednej dziedzinie produkcji i budowy domów drewnianych tylko mieszkalnych przy czym osiągamy najlepszy efekt końcowy i zadowolenie klientów.

Od czego zacząć:

 1. Wybrać projekt.
 2. Umówić się na spotkanie z przedstawicielem firmy.
 3. Podpisać umowę.
 4. Wpłacić zaliczkę.
 5. Otrzymać projekt.
 6. Wystąpić o pozwolenie na budowę.
 7. Wystąpić o kredyt na budowę domu (jak potrzeba).
 8. Wykonać fundament.
 9. Budowa domu: etap pierwszego stan surowy.
 10. Czas na wykonanie instalacji.
 11. Dokończenie budowy domu: etap drugi stan mieszkalny.
 12. Zakończenie budowy.

Serdecznie zapraszamy do siedziby  
Z wyrazami szacunku właściciel firmy.